
Speciaal uitstapje naar theater de Blauwe Kei
25 januari @ 12:30 - 15:30
Op zondagmiddag 25 januari 2026 gaan we een speciaal uitstapje maken naar Theater de Blauwe Kei. We gaan samen kijken naar de leuke familiemusical ‘Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks’.
Waar gaat de musical over?
Op een nacht rent Dolfje Weerwolfje per ongeluk het Weerwolvenbos uit, het Heksenbos in. Van Opa Weerwolf mag hij daar absoluut niet komen, want weerwolven en heksen gaan niet samen. Dan leert hij Foeksia kennen, een grappig en lief miniheksje, dat bij haar vader Kwark de Tovenaar woont. Ze worden vriendjes. Als de moerasheks, juf Minuul erachter komt dat er een weerwolf in het Heksenbos is, wordt Dolfje gevangen genomen. Dan barst de strijd los tussen de heksen en de weerwolven. Foeksia weet niet wat ze moet doen. Zal Dolfje ooit nog vrijkomen?
Dolfje Weerwolfje en Foeksia de miniheks is een vrolijke musical voor het hele gezin gebaseerd op de spannende boeken van Paul van Loon.
Let op:
- Deze activiteit is voor jongeren vanaf 12 jaar.
- Kosten: € 7,50 pp (eenmalig hoger, via automatische incasso).
- Wij zorgen voor vervoer en voldoende begeleiders.
- In het theater krijgen jullie van ons wat lekkers te eten en te drinken.
- We hebben een beperkt aantal kaarten voor deze voorstelling en werken met een wachtlijst. De jongeren die vorig jaar op de wachtlijst stonden voor het uitstapje naar theater de Blauwe Kei krijgen deze keer voorrang bij het aanmelden.
- Deze activiteit is niet geschikt voor jongeren in een rolstoel.
- Aanmelden via de mail info@meedoensenb.nl